מנהלים? מגייסים עובדים? בואו לבדוק את המומעד שלכם!

בדיקת רקע למועמדים לעבודה

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

מדוע לבצע בדיקת רקע מקיפה?

איך זה עובד?

העסק שלך והמבנה הארגוני שלו הם ייחודיים. אף בדיקת רקע מקיפה אינה זהה לעולם. על ידי ביצוע סקירה מפורטת של לקוחות חדשים וקיימים וצדדים שלישיים, אתה יכול לעזור לשמור על המוניטין שלך ולעמוד בדרישות הרגולציה שלך. זה מבטיח תקני תאימות תקינים ועוזר לך לקבל החלטות מושכלות יותר.

תוך שימוש רק בשיטות מחקר אתיות ולא פולשניות, אנו מחויבים לעקרונות של יושר ואחריות. הנבדקים אינם מודעים כאשר אנו מבצעים חקירה, ואנחנו אף פעם לא מציגים באופן לא נכון את הפעילויות שלנו. בנוסף, יש לנו צוות סיכון ובקרה ייעודי המבצע ביקורת שוטפת על השירות והסמכה חיצונית בתקן.

מוצר אחד .שימושים מרובים. יצרנו דוחות המשופרים בנושא בדיקת רקע מקיפה למועמדים ותאגידים כדי לעזור לך לעמוד בתקנות נגד הלבנת הון, נגד שוחד ושחיתות או לפני מיזוג, רכישה או מיזם משותף. אתה יכול להשתמש בהם גם לצורך הערכת סיכונים של צד שלישי, קבלת קבלת החלטות וזיהוי מבני בעלות מועילים.

הגן על העסק שלךהגן על המוניטין שלך ועל הסיכון לנזק כספי ופעולות רגולטור באמצעות הדוחות המפורטים שלנו. הם משפרים את הידע וההבנה שלך לגבי סיכון לקוחות, ספקים וצדדים שלישיים, ומסייעים לך להימנע מהמעורבים בפשע פיננסי.

אז מה בעצם אנחנו בודקים?

בדיקות אשראי מקיפות

בדיקות רקע ומהימנות למועמדים לעבודה

אימות הסטוריה תעסוקתית וממליצים

מבדקי ומבחני אמינות ובדיקת רישום פלילי

בדיקת חשבונות בנק מוגבלים

תחקירים בטחוניים

השירותים שלנו

בדיקות רקע מקיפות

בדיקת הרקע של BackGround תחשוף מועמדים שהסתירו עבר פלילי או הסתבכויות מול גופים או מוסדות מדיניים וביטחוניים.

שירותי מיון תעסוקתיים

אנו נעזור למעסיק להבין מי באמת יושב מולו, ולא כדאי לוותר על בדיקות הרקע.
הנתונים מראים שלפחות 5% מקורות החיים שמתקבלים בכל חברה ועסק יהיו מזויפים ולא אמינים, ולכן חשוב כל כך להתייחס ברצינות לכל פרט לגבי האדם שמזמינים לראיון וחושבים להעסיק.

הפקת דוחות

אם אתה מנהל עסק וחושב אילו אנשים תרצה להעסיק, כדאי לך לפנות אלינו. החברה שלנו עוסקת בכל מה שקשור לבדיקות מהימנות, אמינות ובדיקות של רישום פלילי לגבי אנשים.

לביצוע בדיקה ומידע נוסף השאירו פרטים

פתח צ'ט
פנו אלינו
שלום,
איך אפשר לעזור?